وبلاگ

مشاوره رایگان کنکور حرف اخر

مشاوره رایگان کنکور حرف اخر یکی از خدمات عالی موسسه حرف اخر می باشد. مشاوره رایگان کنکور یکی از مهم ترین مواردی است که هر دانش آموز و داوطلب کنکوری به آن احتیاج دارد. از این رو تیم مشاوره حرف اخر بر آن شده است تا بخشی را به عنوان مشاوره رایگان کنکور در نظر بگیرید که شما عزیزان بتوانید از این بخش مشاوره کنکور نهایت استفاده را داشته باشید. جهت آشنایی با بخش مشاور کنکور موسسه حرف آخر در این مقاله با من همراه باشید.

این خدمات ویژه دانش آموزانی می باشند که می خواهند با مشاورین موسسه حرف آخر در ارتباط باشند

مشاوره رایگان کنکور موسسه حرف اخر

همان طور که گفته شد مشاوره رایگان کنکور از اساسی ترین موارد مورد نیاز دانش آموزان می باشد. شما باید این موضوع را بدانید که بدون دریافت مشاوره برای کنکور ممکن است انتخاب اشتباهی داشته باشید و یک عمر به دلیل مرتکب شدن این اشتباه، افسوس بخورید. پس حتما حتما با یک متخصص و یا مشاوره تحصیلی در زمینه رشته تحصیلی خود مشورت کرده و از آنها که تجربه بیشتری دارند راهنمایی بخواهید.

رسیدن به موفقیت در کنکور فقط چند راه ساده داره که با مشاوره رایگان کنکور آنها را یاد خواهید گرفت . این ویدیو را حتما ببینید https://harfekhar.com/sitemap_index.xml

شما عزیزان در مرحله اول با انتخاب موسسه و همراه درسی می توانید آینده درسی خود را مشخص کنید. بعد از این مورد، انتخاب مشاوری دلسوز و متخصص و کاربلد می تواند بازدهی درسی شما را به طور فوق العاده ای بالا ببرد. در بخش اسامی مشاوران حرف آخر لیست کاملی از مشاورین متخصص خدمت شما عزیزان ارائه شده است تا به صورت رایگان بتوانید مشاوری خوب و رتبه پرور برای رشد و ترقی خود در اختیار داشته باشید.

شماره تماس مشاوره رایگان کنکور : 7 94 94 95 0919

مشاوره کنکور رایگان
مشاوره کنکور رایگان

مشاوره رایگان حرف اخر

ما در بخش مشاوره حرف اخر درباره نحوه ارائه مشاوره و در بخش لیست مشاوران حرف اخر برخی از مشاوران موسسه را خدمت شما عزیزان معرفی کرده ایم. که می توانید از این بخش ها با کلیک روی هر کدام از لینک ها بازدید داشته باشید. بخش های ارائه شده به صورت اختصاصی جهت مشاوره برای دانش آموزان موسسه حرف اخر می باشد. اما در این بخش ما به طور عمومی می خواهیم اقدام به مشاوره تحصیلی رایگان به اصطلاح مشاوره رایگان کنکور بپردازیم .

مشاور تحصیلی فردی است که در زمینه های مختلف تحصیلی تجربه های کافی کسب کرده و از طرفی موفق به دریافت رتبه برتر در کنکور سال های اخیر شده است. به همین دلیل این مشاور می توانید بهترین راهکارهای مطالعه و برنامه ریزی را در زمینه کنکور به شما ارائه دهد. شما عزیزان با در ارتباط بودن با مشاورین می توانید با بازگو کردن وضعیت تحصیلی و درسی خود، بهترین راهنمایی ها را دریافت کنید و بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین نتایج دست پیدا کنید.

مشاوره تلفنی کنکور حرف اخر

یکی دیگر از خدمات بی نظیر ما در بخش مشاوره رایگان کنکور ارائه مشاوره تلفنی کنکور می باشد. در این سرویس ما دو نوع مشاوره داریم که یکی از مشاوره به صورت 100 درصد رایگان خواهد بود و یکی دیگر از روش های غیر رایگان. توجه داشته باشید در روش غیر رایگان هدف ما کسب درآمد نیست و فقط بدلیل مدت زمانی هستش که مشاورین رتبه برتر کشور جهت ارائه مشاوره رایگان کنکور در اختیار شما قرار میدهند. لازم به ذکر است این هزینه بسیار ناچیز خواهد بود و با قیمت های بسیار بالای سایر سایت ها و مشاورین کنکور متفاوت خواهد بود. هدف ما رساندن شما به هدفتان است نه فقط کسب درآمد از طریق مشاوره رایگان کنکور و یا غیر رایگان.

معرفی میلاد قربانی مشاور برتر حرف اخر

قبلا در بخش مشاوران جناب آقای میلاد قربانی مشاور حرف اخر رو معرفی کردیم با کلیک روی لینک می توانید صفحه مربوط به جناب میلاد قربانی را مشاهده کنید. به طور خلاصه بخواهیم درباره این مشاور برتر کنکور کشور صحبت کنیم می توانید به تجارب و راه کارهای بی نظیر وی اشاره کرد. جناب نیک پور به عنوان رتبه برتر رشته تجربی در کنکور یکی از برترین مشاورین کنکور می باشد. اطلاعات بیشتر این مشاور و دریافت مشاوره رایگان کنکور از وی را در صفحه مربوط به ایشان مشاهده کنید.

مشاوره تلفنی کنکور
مشاوره تلفنی کنکور

مشاوران برتر کنکور استان تهران

جهت دریافت مشاوره از بهترین مشاورین کنکور در تهران نیز می توانید جهت هماهنگی با بخش فنی مشاورین ما در ارتباط باشید تا یکی از بهترین مشاور رایگان کنکور حرف اخر در تهران را جهت آشنایی به شما عزیزان معرفی کرده و با آنها در ارتباط باشید. لیست اسامی مشاورین کنکور در تهران را بعد از تماس یا ارسال پیامک به شماره تماس اعلامی خدمت شما عزیزان ارسال می کنیم و شما می توانید بر اساس نیاز خود با مشاورین رتبه برتر کنکور تجربی , ریاضی در ارتباط باشید.

مشاور برتر کنکور در اصفهان

بخش دیگری از مشاورین رتبه برتر شامل مشاور برتر کنکور رایگان در اصفهان می باشد که توسط تیم ما تحت پوزش قرار گرفته. دوستان عزیزی که در اصفهان هستند و تمایل دارند با مشاور رتبه برتر در اصفهان در ارتباط باشن نیز جهت هماهنگی با مدیر بخش مشاورین رتبه برتر در ارتباط باشند.

با توجه به اینکه تعداد  زیادی از دانش آموزان حرف آخری از استان اصفهان هستند و بیشتر رتبه برتر های کنکور در این شهر وجود دارند و در حال استفاده از منابع حرف آخر هستند، بنابراین در این شهر نیز تمهیدات لازم برای ارائه مشاوره به دانش آموزان عزیز اصفهانی در نظر گرفته شده است تا بتوانند به راحتی با مشاور خود در ارتباط باشند.

مشاورین برتر کنکور
مشاورین برتر کنکور

مشاورین برتر کنکور در شهر های مختلف ایران

به دلیل زیاد بودن تعداد شهر نمی توان تک تک آنها را نام برد. لازم به ذکر است ما سعی کرده ایم تا جای ممکن در شهر های بزرگ و کوچک گروه های مختلفی تشکیل داده تا بتوانیم بهترین خدمات را جهت ارائه مشاوره رایگان کنکور داشته باشیم. برخی از این شهر های که ما تلاش کرده ایم مشاورین رتبه برتر کشور را دور هم جمع کنیم عبارتند از: تهران , اصفهان , شیراز , آذربایجان شرقی , آذربایجان غربی , اهواز , خراسان رضوی , خراسان شمالی , اراک , کرج , مشهد , گرگان , کردستان و بسیاری شهر های دیگر که سعی می کنیم به مراتب تمامی آنها را با نام بهترین مشاورین رتبه برتر کشور در این بخش برای شما عزیزان لیست کنیم.

اسامی بهترین مشاوران برتر کنکور

در این بخش ما لیست اسامی بهترین مشاوران برتر کنکور را برای شما عزیزان آماده کرده بودیم. متاسفانه به دلیل سو استفاده برخی افراد سودجو که با نام مشاور رایگان کنکور در فضای مجازی فعالیت می کنند این لیست را برداشته ایم, سعی می کنیم در آینده لیست مشاورین کلاهبردار کنکور را برای شما آماده کنیم تا در دام این افراد بد ذات نیفتید. . شما عزیزان جهت اطلاع از لیست کامل بهترین مشاورین رتبه برتر کنکور در کشور با شما تماس های ما در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید که در صورتی که مشاورین از موسسه حرف آخر باشند، باید امر مشاوره به شما در هر بازه زمانی رایگان باشد  شما برای مشاوره هیچ گونه هزینه ای پرداخت نکنید. همچنین در صورت تمایل برای خرید از فروشگاه حرف آخر باید یا به صورت آنلاین از سایت حرف آخر خرید نمایید و یا هزینه مربوطه را به شماره کارت استاد منتظری حرف آخر واریز نمایید که شماره کارت اعلامی از سوی مشاور باید متعلق به ایشان باشد.

اسامی بهترین مشاوران برتر کنکور
اسامی بهترین مشاوران برتر کنکور

مشاور کنکور تجربی

یکی از خدمات حرفه ای مشاوره رایگان کنکور حرف اخر این هستش که بر خلاف فعالیت سایر سایت ها که کاملا غیر حرفه ای می باشد. ما مشاورین کنکور را در گروه های مختلف به صورت تخصصی جدا کرده ایم. یکی از این گروه ها مشاور کنکور تجربی می باشد که ما در این گروه تعداد زیادی از رتبه برتر های کنکور سال های اخیر را که تجربه بسیار زیادی داشته و به کار خود مسلط هستند را گرد هم جمع آوری کردیم که به بهترین شکل ممکن می تونن به داوطلبان کنکور تجربی بهترین مشاوره را ارائه کنند.

مشاوره کنکور ریاضی

گروه دیگر از مشاوره رایگان کنکور در تیم ما بخش  مشاورین کنکور ریاضی می باشد که رتبه برتر های کنکور ریاضی سال های اخیر را جمع آوری کرده ایم تا بتوانیم تیمی کاملا تخصصی داشته باشیم. در حال حاضر در گروه مشاوره کنکور ریاضی رایگان تعداد مشاورین بسیار زیاد هستن که شما عزیزان بدون معطلی به راحتی می توانید در هر زمان از 24 ساعت روز با شماره های اعلامی تماس حاصل فرمایید. ارائه بهترین برنامه مطالعاتی و برنامه ریزی کنکور امسال توسط مشاورین رتبه برتر رشته ریاضی.

مشاوره برنامه ریزی کنکور سراسری 1400

مشاوره برنامه ریزی کنکور هر ساله مهمترین موردی می باشد که مشاورین به داوطلبان و دانش آموزان عزیز ارائه میدهند. هر مشاور کنکوری می تواند یک برنامه ریزی برای کنکور در نظر بگیرید اما هر مشاوری قادر به ارائه راهکار های ناب نمی باشد. در بخش مشاوره برنامه ریزی کنکور 1400 تیم تخصصی برنامه ریزی ما با بررسی همه جوانب مربوط به شرایط شما اعم از : زمان مطالعه , میزان زمان لازم , رشته تحصیلی و … بهترین راهکارها و بهترین برنامه ریزی تحصیلی را برای شما جهت مطالعه مباحث کنکوری اراده خواهند داد.

مشاور کنکور
مشاور کنکور

مشاوره رایگان کنکور برنامه مطالعاتی سال 1400

از دیگر مباحث مهم کنکور مشاوره برنامه مطالعاتی کنکور 1400 می باشد که مشاورین اختصاصی بخش برنامه مطالعاتی کنکور امسال بهترین برنامه مطالعاتی را به بهترین شکل ممکن تقدیم حضورتان می کنند. اگر تمایل دارید یک برنامه مطالعاتی عالی داشته باشید و مهم تر از آن با یک مشاور خوب در رابطه با مشاوره برنامه مطالعاتی رایگان کنکور داشته باشید یک انتخاب خوب برای شما در نظر گرفته ایم. با ما تماس بگرید

در رابطه با برنامه مطالعاتی حرف اخر نیز مطالعه کنید.

عزیزانی که در تهران و کرج حضور دارند و می خواهند ادامه موفقیت تحصیلی و تضمین رسیدن به هدف خود را با موسسه حرف آخر ادامه دهند علاوه بر تماس تلفنی با مشاورین می توانند به صورت حضوری نیز به موسسه مراجعه نمایند و از راهنمایی مشاورین رتبه برتر موسسه برخوردار شوند. برای این کار کافیست تا با یکی از مشاورین ما از طریق شماره تماس هماهنگ شوید.  و با مراجعه به آدرس دفتر موسسه حرف اخر بتوانید با اساتید و مشاورین ملاقاتی گرم و صمیمی داشته باشید.

مشاور رایگان کنکور در تلگرام

مشاوره رایگان کنکور در تلگرام را نیز با درخواست زیاد کاربران عزیز به لیست خدمات مشاوره کنکور رایگان ما نیز اضافه شده است. در ادامه جهت دریافت مشاوره کنکور در تلگرام به صورت رایگان با آی دی معرفی شده در ارتباط باشید و همچنین برای دریافت بهترین دی وی دی های آموزش کنکور , فیلم های آموزشی , برنامه های مطالعاتی کنکور , برنامه ریزی های بی نظیر , سخنان و پیشنهادات مشاورین رتبه برتر کشور وارد کانال ما شوید.

هزینه مشاوره تحصیلی تلفنی

هزینه مشاوره تلفنی کنکور توسط تیم ما با هزینه های مشاور تحصیلی کنکور سایر موسسه ها و سایت های کنکوری کاملا متفاوت می باشد , به طوری که ما فقط و فقط برای مشاوره های طولانی مدت هزینه مشاوره تلفنی را دریافت خواهیم کرد که در مقابل هزینه سایر موسسه ها و سایر مشاورین کنکور تلفنی فقط 10 درصد می باشد. جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه های مشاوره رایگان کنکور حرف اخر و همچنین اطلاع از مواردی که شامل مشاوره رایگان و غیر رایگان میشه با ما تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تحصیلی تلفنی
مشاوره تحصیلی تلفنی

شماره تلفن مشاور تحصیلی کنکور

شماره تماس مشاوره تحصیلی کنکور رایگان را ما در این بخش طوری در نظر گرفته ایم که شما عزیزان ابتدا با بخش فنی مشاورین رتبه برتر کنکور تماس میگیرید و مشاور مربوطه شما را به مشاوری مورد نیاز بر اساس رشته تحصیلی شما معرفی می کند که در صورت تمایل خود مشاورین با شماره تماس شما در کمترین زمان ممکن بعد از تماس , با شما تماس خواهند گرفت. جهت دریافت شماره تلفن مشاورین تحصیلی کنکور رایگان نیز با شماره مورد نظر در ارتباط باشید.

دریافت بسته کنکوری رایگان توسط مشاورین

عزیزانی که حوصله به خرج دادن و برای دستیابی به هدف خودشون این مقاله رو مطالعه فرمودن، باید اطلاع داشته باشن که با استفاده از تماس با شماره اعلام شده در سایت و درخواست بسته 5 روز با حرف آخر، می توانند به صورت رایگان 20 درصد از هر درس را دریافت کنند. شما عزیزان با دریافت این بسته می توانید در 5 روز حجم بسیاری از دروس را مطالعه نمایید و به صورت قطعی تعداد 40 تست کنکوری که می توانید از همین حالا این تعداد را در کارنامه خود ثبت کنید، را برای خود در نظر داشته باشید.

مشاوره کنکور حرف آخر
مشاوره کنکور حرف آخر

برای دریافت این بسته کافی است تا از طریق شماره های اعلامی، با یکی از مشاورین ما در ارتباط باشید تا کار های لازم جهت ارسال و دریافت بسته انجام شود و بسته در سریع ترین زمان برای شما عزیزان ارسال شود. با دریافت بسته در طی 5 روز با برنامه اعلامی توسط مشاور شما عزیزان به مطالعه و تست زنی آزمونک ها می پردازید و می توانید کیفیت مطالعه و استفاده از منبع آموزشی قدرتمند را حس کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

  1. سلام دوستان با توجه به تجربه ای که بنده داشتم بهترین مشاور کنکوری فقط مهندس فراهانی ایشون بسیار عالی هستند و به روش 4G مشاوره برگزار می‌کنند سال پیش تو کنکورم خیلی کمک زیادی بهم کردند و باعث شدن به هدفم برسم 😍

  2. با سلام
    یه مشاور خیلی خوب بهم معرفی کنید هزینه هم مشکلی ندارم فقط مشاور خیلی قوی باشه لطفا به واتس اپ یا تلگرامم روش مشاوره را بفرمایید . ممنون ***********محبوبه گتوردی

  3. با سلام و احترام من متولد ۱۴/2/81هستم و در۵/۹۹دیپلم گرفتم در کنکور ۹۹ پذیرفته نشدم و در کنکور ۴۰۰قبول شدم و انتخاب رشته کردم نیمسال دوم افتادم اما تصمیم به انصراف گرفتم برای نظام وظیفه ترم اول رو مرخصی گرفتم و در ۲۰ شهریور ۴۰۱ انصراف میدم می‌خوام بپرسم اگر در کنکور سراسری ۴۰۲ قبول بشم میتونم مجدد معافیت تحصیلی بگیرم؟ چون تاریخ ۲۰ شهریور ۴۰۲ مهلت برای معرفی به نظام وظیفه دارم برای اینکه غیبت نخورم باید در ۱۰ شهریور۴۰۲ فرم سربازی رو پست کنم اگر در حین آموزشی سربازیم رشته مد نظرم رو قبول بشم میتونم ایست خدمت انجام بدم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن