اساتید حرف اخربیوگرافی اساتید حرف اخر

بیوگرافی اساتید حرف آخر

اساتید حرف آخر – بیوگرافی مدرسین – زندگینامه و روزنه اساتید انتشارات حرف آخر

بیوگرافی اساتید حرف آخر موضوعی می باشد که برای ارائه در این مقاله در نظر گرفته ایم تا تمامی اساتید و مدرسین حرف آخر را خدمت شما معرفی نماییم و بدین ترتیب با تیم قدرتمند انتشارات کنکور آشنا شوید. این موسسه در سال 1390 با تیمی قدرتمند و بی نظیر متشکل از اساتید تراز اول کشوری شروع به فعالیت نمود و در طی این چند سال همواره سعی کرده است که اساتید حرف اخر همواره متشکل از برترین افراد باشند که با تخصص در زمینه های مختلف بتوانند بهترین خدمات را به دانش آموزان ارائه دهند که در این مقاله از بخش زندگینامه و بیوگرافی اساتید به معرفی این بزرگواران می پردازیم .

بیوگرافی اساتید موسسه حرف آخر

از آنجایی که دانش آموزان در صورت همکاری با موسسه چه از طریق مشاوره و چه از طریق دانلود جزوات و پکیج های آموزشی با اساتید این موسسه سر و کار خواهند داشت بنابراین بد نیست که آشنایی مختصری با اساتید مجموعه داشته باشند بنابراین در این مقاله سعی بر این داریم تا رزومه ای از سوابق اساتید حرف آخر ارائه دهیم , موسسه حرف آخر در جهت ارائه بهترین ها برای دانش آموزان و داوطلبین کنکوری چه از لحاظ مشاوره و چه از لحاظ ارائه پک های آموزشی از برترین و تراز اول ترین اساتید در سطح کشوری و بین المللی استفاده نموده است که حاصل تلاش این اساتید و مدرسین برای تهیه پک های آموزشی رسیدن دانش آموزان به نتایج دلخواهشان می باشد که در چند ساله اخیر استفاده کنندگان از این محصولات توانسته اند درصد های مورد انتظار خود را بدست آورند .

اساتید حرف اخر
اساتید و مدرسین حرف اخر

زندگینامه مدرسین حرف آخر

پکیج های تدوین شده توسط موسسه استاد منتظری در هر زمینه ای اعم از دروس تخصصی و اعم از دروس عمومی تماما با استفاده از جدیدترین و نوین ترین روش های آموزشی و متد های تدریسی ارائه شده اند که بکار گیری این متد ها و تکنیک های پر بازده در کنار تجربه تدریسی اساتید حرف آخر سبب میشود تا بیشترین بازدهی برای دانش آموزان بوجود بیاید و از میزان مطالعه و صرف وقت خود بر روی هر درسی بهترین نتایج را بدست آورند .

در رابطه با بیوگرافی اساتید حرف آخر باید گفت که تمامی افراد فعال در موسسه اعم از مشاورین و اساتید دارای تخصصی های لازم برای فعالیت در زمینه فعالیت خود هستند برای مثال مشاورین این موسسه متشکل از رتبه برتر های کنکور سال های اخیر هستند که با داشتن تخصصی لازم در زمینه مشاوره و همچنین تجربه کسب رتبه برتر در این موسسه در حال فعالیت هستند و همچنین اساتید نیز دارای مدارک سطح بالا هستند و سابقه تدریس در سطح کشوری و بین المللی دارند که در ادامه به بررسی بیوگرافی هر کدام از اساتید و مدرس دروس می پردازیم .

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری

استاد منتظری به عنوان مدرس درس ریاضی موسسه و همچنین بنیانگذار شناخته شده می باشند که برترین مدرس درس ریاضی برای هر دو رشته ریاضی فیزیک و تجربی می باشند که توانسته اند در طی سال های ارائه و تنظیم پک های مختلف بهترین ها را برای دانش آموزان به ارمغان آورند. نمونه نظرات دانش آموزان نسبت به استاد منتظری را میتوانید در مطلب اسامی رتبه برتر های حرف اخر در کنکور مشاهده نمایید , استاد منتظری مولف کتاب ها و جزوات مختلفی نیز هستند که بیوگرافی کامل ایشان را میتوانید در مقاله زندگینامه, رزومه و بیوگرافی عبدالرضا منتظری حرف آخر مطالعه نمایید .

بیوگرافی استاد منتظری مدرس ریاضی حرف اخر
بیوگرافی استاد منتظری مدرس ریاضی

بیوگرافی استاد کامیار

استاد کامیار یکی دیگر از اساتید حرف آخر که این بخش مربوط به زندگینانه کامیار می باشد. وی بنا به تدریس فوق العاده و نتایجی که در کنکور سال های اخیر برای دانش آموزان به ارمغان آورده اند به عنوان بهترین و برترین استاد و مدرس درس فیزیک شناخته میشوند و در مبحث فیزیک و تدریس درس فیزیک مبدع روش ها و تکنیک های جدید و فوق العاده ای هستند سالهاست به ارائه خدمات به دانش آموزان می پردازند و در این زمینه پکیج ها و کتب مختلفی به انتشار رسانده اند که در بخش فیزیک حرف آخر میتوانید تمامی محصولات این استاد را ببینید و همچنین در مقاله بیوگرافی استاد کامیار میتوانید تمامی تالیفات و مشخصات این استاد گرانقدر را مشاهده فرمایید .

بیوگرافی کامیار فیزیک حرف اخر
بیوگرافی کامیار فیزیک

بیوگرافی استاد شیروانی

استاد شیروانی که توانسته اند در سال های اخیر درصد سه رقمی را برای دانش آموزان در درس شیمی به ارمغان آورند و جنبه جدید و دید تازه ای نسبت به شیمی در نگاه دانش آموزان ایجاد کنند سالهاست در موسسه حرف آخر به ارائه خدمات مختلف از جمله تالیف کتب مختلف برای درس شیمی و همچنین تهیه پکیج های مختلف برای این درس و ارائه مشاوره میپردازد تمامی تلاش خود را بکار گرفته است تا با استفاده از دانش و تجربه تدریسی چندین ساله خود به رسیدن دانش آموزان به اهداف مورد نظرشان کمک کند که محصولات تهیه شده توسط این استاد را میتوانید در بخش شیمی حرف اخر مشاهده نمایید و بیوگرافی کامل وی را در مقاله بیوگرافی استاد شیروانی مطالعه نمایید .

معرفی شیمی شیروانی
معرفی شیمی شیروانی

بیوگرافی استاد شعبانی

استاد شعبانی عزیز برترین مدرس درس زیست شناسی در سطح کشور هستند که همواره با تلاش های شبانه روزی خود در موسسه حرف آخر در تلاش بوده اند تا بهترین را برای شما عزیزان فراهم آورند و سبب نزدیکی شما به اهدافتان شوند چرا که درس زیست شناسی که استاد در این رابطه به تنظیم و تهیه انواع پکیج زیست شناسی پرداخته اند. مهمترین و پر اهمیت ترین درس برای دانش آموزان تجربی محسوب میگردد که استاد شعبانی جزو اساتید حرف آخر با ارائه پکیج ها و کتب و تالیفات مختلف در این زمینه کمک های بزرگی به دانش آموزان نموده اند که بیوگرافی استاد شعبانی را بصورت کامل میتوانید در مقاله مربوطه مطالعه نمایید .

بیوگرافی رضا شعبانی زیست حرف اخر
بیوگرافی رضا شعبانی زیست حرف اخر

بیوگرافی استاد محمودی حرف اخر

درس زبان انگلیسی از نظر دانش آموزان سخت ترین و دشوار ترین درس عمومی محسوب می گردد. که بدلیل ناتوانی در پاسخگویی به سوالات و تست های این درس دانش آموزان از مطالعه این درس گریزان اند. همچنین با توجه به کسب درصد صفر از این درس نسبت به سایرین از رتبه بدتری برخوردار می شوند چرا که بیشتر دانش آموزان از تست زنی زبان انگلیسی گریزان اند بنابراین کسانی که درصد بالایی در این درس کسب کنند بدون شک از رتبه بهتری برخوردار میشوند که استاد محمودی در بخش زبان انگلیسی حرف اخر مجموعه پکیج های مختلفی ارائه داده اند و برای مشاهده بیوگرافی کامل ایشان میتوانید به بخش بیوگرافی استاد محمودی مراجعه نمایید .

بیوگرافی محمودی حرف اخر
بیوگرافی محمودی حرف اخر

بیوگرافی استاد واعظی

درس عربی نیز همچون درس زبان انگلیسی یکی از دروسی می باشد که مطالعه آن کنار گذاشته میشود چرا که پاسخگویی به تست های این درس کمی دشوار می باشد اما با استفاده از روش های اساتید موسسه حرف آخر استاد واعظی و استفاده از پکیج های عربی تمامی مشکلات دانش آموزان در رابطه با این درس برطرف میگردد و دانش آموزان می توانند به راحتی درصد بالای 70 در درس عربی بزنند که با مطالعه بیوگرافی استاد واعظی حرف اخر می توانید تمامی اطلاعات راجع به ایشان و سوابق تدریسی و تحصیلی ایشان را دریابید و مشاهده نمایید .

بیوگرافی استاد واعظی موسسه حرف اخر
بیوگرافی استاد واعظی

بیوگرافی استاد محسن منتظری

درس ادبیات حساس ترین و تاثیر گذارترین درس عمومی برای دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی فیزیک می باشد که علاوه بر تاثیر و ضریب بالای خود میتواند بر روحیه داوطلبین نیز تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. از این رو باید بسیار مورد توجه قرار گیرد که انتشارات کنکور برای تدریس ادبیات از استاد محسن منتظری جزو برترین اساتید و مدرس درس ادبیات در سطح کشور استفاده کرده است. تا بهترین خدمات به شما عزیزان ارائه گردد و پر بازده ترین و نتیجه بخش ترین پکیج ها در اختیار شما عزیزان باشد. برای مشاهده رزومه کاری و بیوگرافی استاد محسن منتظری بصورت دقیق می توانید به بخش مربوطه مراجعه نمایید .

بیوگرافی استاد محسن منتظری موسسه حرف اخر
بیوگرافی استاد محسن منتظری

بیوگرافی استاد یوسفیان پور

دین و زندگی با درصد 100 را با استاد یوسفیان پور تجربه کنید , با استفاده از پکیج های دین و زندگی که توسط استاد یوسفیان پور تهیه شده است میتوانید بالاترین درصد ها را در درس دین و زندگی بدست آورید. چرا که استاد  یوسفیان پور با کسب رتبه برتر در کنکور و همچنین کسب درصد 100 در درس دین و زندگی راه های رسیدن به درصد صد در این درس را مسلط بوده و به شما نیز آموزش میدهند که بیوگرافی استاد یوسفیان پور را می توانید بصورت کامل در مقاله مربوطه مشاهده نمایید .

بیوگرافی یوسفیان پور موسسه حرف اخر
بیوگرافی یوسفیان پور

ارتباط با اساتید موسسه حرف آخر

بیوگرافی اساتید حرف آخر در این مقاله به صورت کامل و دقیق برای شما عزیزان ارائه شد تا جامعترین مقاله در این زمینه را در اختیار داشته باشید و تمامی اطلاعات راجع به مدرسین حرف آخر را در دسترس داشته باشید. برای مشاهده قیمت دقیق و همچنین تخفیفات مناسبتی محصولات میتوانید به بخش قیمت محصولات مشاهده نمایید تا با مشاوره رایگان کنکور حرف آخر توسط اساتید و همچنین استفاده از پکیج های این موسسه به اهداف خود دست پیدا کنید .

مدرسین حرف آخر چند نفر است؟

همانطور که می دانید در این انتشارت دروس کنکور ریاضی و تجربی تدریس می شود. تعداد دروس کنکور 8 مورد هستند که شامل: ریاضی, فیزیک, زیست, شیمی, دین و زندگی, ادبیات و زبان فارسی, عربی و زبان انگلیسی می باشد. هر کدام از دروس مدرسین مخصوص به خودشان را دارند. پس در این صورت تعداد مدرسین 8 نفر می باشد.

بهترین اساتید تراز اول کشور؟

سوالی که شاید برای شما هم مهم باشد مربوط به بهترین اساتید ایران می باشد. لازم است بدانید که در سطح کشور ایران اساتید کنکور بسیار زیادی وجود دارند. همه این عزیزان در جایگاه خودشان بهترین هستند. پس پاسخ به این سوال کمی دشوار است. دلیل دشواری هم این است که ما همه اساتید را نمی شناسیم. اما با شناخت موسسه های کنکوری می توان به این تعداد مدرس که در حال تولید پکیج های آموزشی هستند اشاره کرد.

بهترین اساتید حرف آخر کیست ؟

حال ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که بین 8 مدرسین موسسه کدام یک می تواند بهترین باشد. بالاتر اشاره کردیم که کنکور تجربی و ریاضی 8 مورد می باشند. تمامی دروس یک مدرس دارند که هر کدام از آنها به به عنوان بهترین مدرس شناخته می شوند. شما بالاتر که لینک مربوط به بیوگرافی اساتید حرف آخر را به صورت مجزا قرار داده ایم, می توانید مراجعه کرده و رزومه کامل آنها را مطالعه کنید.

معیار انتخاب اساتید موسسه حرف آخر چیست؟

استاد عبدالرضا منتظری در اوایل راه اندازی موسسه به این فکر بود که بتواند با مطالعه بیوگرافی اساتید ایران بهترین ها و تراز اول ها را انتخاب کند. و خوشبختانه بعد از بررسی زندگینامه و رزومه اساتید موفق شد تعداد 8 نفر از افرادی که در رشته تخصصی خودشان بالاترین رتبه را کسب کرده اند وارد موسسه حرف آخر کند. علاوه بر بالا بودن رتبه در کنکور و همچنین تراز اول بودن نکات دیگری نیز جزو معیارهای انتخابی بودند. مواردی همچون اساتید دلسوز , خوش اخلاق و وظیفه شناس و بسیاری موارد دیگر جزو معیارهای اصلی انتخاب مدرسین حرف آخر برای استاد منتظری بوده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

%1$s دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن