وبلاگ

برنامه مطالعاتی حرف اخر برای کنکور 98

برنامه مطالعاتی حرف اخر یکی از مهمترین مواردی می باشد که موسسه حرف اخر از فعالیت خود روی برنامه مطالعاتی و برنامه ریزی تمرکز داشته است. همون طور که در بخش برنامه ریزی حرف اخر اشاره کردیم یکی از نقات قوت موسسه حرف اخر همین برنامه مطالعاتی و برنامه ریزی های بی نظیری هست که توسط اساتید برتر کشور و رتبه های اول کنکور سال های اخیر برای دانش آموزان تنظیم می شود.

برنامه مطالعاتی موسسه حرف آخر

در ابدای شروع فعالیت موسسه حرف اخر این موسسه با هدف ارائه بهترین برنامه مطالعاتی قدم بزرگی در رشد و توسعه خودش برداشت. برنامه مطالعاتی حرف اخر که به دانش آموزان در اوایل فعالیت ارائه شد نتیجه و بازخورد فوق العاده بی نظیری داشت به طوری که این برنامه های مطالعاتی تا چندین دور مناسب و کارآمد بودن که همه دانش آموزان و داوطلبان کنکور از تکنیک های برنامه مطالعاتی و برنامه ریزی تحصیلی لذت میبردند.

برنامه مطالعاتی دروس حرف اخر

هر یک از دروس و محصولات فروشگاه حرف اخر دارای این برنامه مطالعاتی از موسسه حرف اخر هستند. یعنی شما برای هر درس برنامه مطالعاتی مجزایی خواهید داشت. این برنامه با شروع روز با شما خواهد بود تا شب وقت خواب . به گونه ای که برنامه به شما میگه کی شروع کنید , چه کارهایی انجام بدید , چه زمانی تست بزنید , چه زمانی مرور کنید و … این واقعا بی نظیره . پس با استفاده از برنامه مطالعاتی حرف اخر شما به بهترین نحو ممکن می توانید از وقت و هزینه خود استفاده کنید.

برنامه مطالعاتی موسسه حرف آخر
برنامه مطالعاتی موسسه حرف آخر
 • برنامه مطالعاتی ریاضی حرف اخر
 • برنامه مطالعاتی فیزیک حرف اخر
 • برنامه مطالعاتی شیمی حرف اخر
 • برنامه مطالعاتی زیست حرف اخر
 • برنامه مطالعاتی عربی حرف اخر
 • برنامه مطالعاتی دین و زندگی حرف اخر
 • برنامه مطالعاتی زبان انگلیسی حرف اخر
 • برنامه مطالعاتی ادبیات و زبان فارسی حرف اخر
 • برنامه مطالعاتی ریاضی تجربی حرف اخر
 • برنامه مطالعاتی 4 ماهه حرف اخر

برنامه مطالعاتی توسط چه کسانی ارائه می شوند ؟

برنامه مطالعاتی حرف اخر توسط اساتید تراز اول کشور , رتبه برتر های کنکور سال های اخیر , مشاورین رتبه برتر و اساتید خبره تنظیم می شوند. این برنامه مطالعاتی توسط گروه های مختلف بررسی و آزمایشی میشه و بعد از نهایی شدن برنامه به دانش آموزان ارائه میشه. تجربه ای که مدرسین تراز اول کشور و مشاورین رتبه برتر در چند سال به دست اورده اند را در یک برنامه مطالعاتی به طور کامل در اختیار شما قرار میدهند. بی شک اگر به طور دقیق طبق برنامه مطالعاتی حرف اخر مطالعات خود را انجام داده و پیش برید حتما در کنکور موفق خواهید و حتی می توانید به رتبه برتر بودن بیندیشید.

نحوه ارائه برنامه مطالعاتی در موسسه حرف اخر

برنامه مطالعاتی برای حالت عمومی طرح خاصی دارد . توجه داشته باشید برنامه مطالعاتی هر دانش آموزی میتونه متفاوت باشه. چرا که هر دانش آموز در سطح خاصی ممکنه قرار گرفته باشه. مثلا برای یک دانش آموز که سال اولیش هست می خواد کنکور بده , مطالعه خوبی تا حالا نداشته یه برنامه تعلق میگیره و برای داشن آموزی که سال دوم کنکورش هست و مطالعه خوبی چه داشته باشه یا نه یه برنامه خاص دیگه تعلق میگیره. این تفاوت فقط برای این هست که همه بتونن در کمترین زمان همه مباحث رو پیش برن و چیزی جا نمونه.

دریافت مشاوره در رابطه با برنامه مطالعاتی

در صورتی که در رابطه با برنامه مطالعاتی حرف اخر سوال یا مشکلی دارید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید صفحه مشاور حرف اخر 

شماره تلفن مشاوره تلفنی رایگان :  7 94 94 95 0919

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫12 نظرها

 1. سلام خسته نباشین مرسی بابت محصولات خوبتون واقعا عالین
  فقط لطف کنین راهنمایی کنین چطوربرنامه مطالعاتی رو دانلود کنیم؟
  ممنونم از زحماتتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن